evdekibakıcım

Hizmetlerimiz

İş İlanları

Hakkımızda

İletişim

Blog

Bebek Bakıcısı ve Çocuk Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı ve Hasta Bakıcısı

Oyun Ablası ve Oyun Abisi

Özel Ders

Özel Ders İş İlanları

Yaşlı Bakıcısı ve Hasta Bakıcısı İş İlanları

Oyun Ablası ve Oyun Abisi İş İlanları

Bebek Bakıcısı ve Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Bereketzade Mah. Şair Ziya Paşa Cad. No: 3 Modern Palas Daire: 8 Beyoğlu / İstanbul

0212 951 02 01

0544 342 63 70

destek@evdekibakicim.com

BAKICIMI BUL HATTI 05066090638

EVDEKİBAKICIM 

BAKICIMI BUL

Sizi Arayalım

Adayı Bulalım

 Yönlendirelim

“Hemen Bakıcı Bul” butonuna tıklayarak (i) Kullanıcı Sözleşmesi’ni, (i) Gizlilik Politikası ve Rıza Metni’ni kabul etmiş oluyor, önemli kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylıyorsunuz. Kalitesiyle 50.000’den Fazla Uzman Bakıcıya Ulaşın 

0 (212) 951 02 01
56.000 mutlu aile ile Türkiye'nin ödüllü ve en büyük bakıcı platformu
5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, binlerce tecrübeli ve referanslı bakıcı
3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi

Neden EvdekiBakıcım Ajans Hizmeti?

5 Aşamalı Güvenlik Testi

Sağlık Taraması Hizmeti

100.000$ Sigorta

Ücretsiz Bakıcı Değiştirme

İlaç Testi

Beş aşamalı güvenlik sistemimiz sayesinde aradığınız kriterlerde, tecrübeli ve profesyonel bakıcılarımız sizlere önerilir.

İşe başlamadan önce yapılan bakıcı sağlık taramasıyla COVID-19 ve diğer bütün bulaşıcı hastalıklardan ailenizi korursunuz.

100.000$ değerindeki 3. şahıs mali mesuliyet sigortamız sayesinde bakıcı kaynaklı kazalarda maddi güvenceniz olur.

Bakıcınızla aranızda ideal uyum sağlanamadıysa 3 ay boyunca ücretsiz olarak değişim garantisi sunulur.

İlaç testimiz sayesinde bakıcınızın herhangi bir kötü alışkanlığı olmadığına emin olursunuz. 

3 Adımda Aradığınız Bakıcıyı Bulun!

SİZİ ARAYALIM

Profesyonel aile deneyim uzmanlarımız ailenizin kriterleri ve ihtiyaçlarıyla alakalı bilgi almak için sizi arasın.

ADAYINIZLA TANIŞIN

Hem ihtiyaçlarınız ve isteklerinize en iyi uyan, hem de ailenizle iyi uyum sağlayacak adaylarımızla tanışın.

ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Size en uygun olduğunu düşündüğünüz adayı seçtikten sonra uzman bakıcı tanıştırma sözleşmesini imzalayarak yeni bakıcınızla çalışmaya başlayın

Aklınızda Soru Kalmasın

Sıkça Sorulan Sorular

1

2

3

4

5

6

Evdekibakicim.com nedir?

Yaşadığım yerde hizmet alabilir miyim?

Nasıl bakıcı bulurum?

Bakıcılara güvenebilir miyim?

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Hizmet bedeli ne kadar?

EvdekiBakıcım, 2015 senesinde Miraç Bal, Ogün Köprülü ve Sinan Gürsan tarafından Türkiye'de ailelerin çocuk ve yaşlı bakıcısı bulma problemini çözmek için kurulmuş bir platform dur. Siz de bakıcı arıyorsanız ya da bebek, çocuk, yaşlı bakıcısı veya oyun ablası olarak çalışmak istiyorsanız hemen www.evdekibakicim.com'a üye olarak çözüme kavuşabilirsiniz. 

EvdekiBakıcım Türkiye'nin 81 ilinde bakıcı bulma konusunda size yardımcı oluyor. Bunun yanında 2019 yılı içinde yurtdışında da Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Hollanda, İsviçre Suudi Arabistan gibi bir çok ülkeden gelen 113 bakıcı talebini karşılamıştır. 

EvdekiBakıcım'da bakıcı bulmak için bir çok yol izleyebilirsiniz. Yukarıdaki formu doldurarak Aile Deneyim Uzmanlarımızın en kısa sürede sizi aramasını sağlayabilir, www.evdekibakicim.com/job-create linki üzerinden 2 dakikadan kısa bir sürede ilan yayınlayarak size uygun bakıcılara gösterilecek bir iş ilanı oluşturabilir veya +905066090638 numarasını arayarak doğrudan Aile Deneyim Uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. 

Bakıcılarımız sisteme dahil olmadan önce CV kontrolü, telefon mülakatı, yüz yüze görüşme, oturma izni kontrolü ve referans kontrolü olmak üzere toplamda 5 aşamalı güvenlik testinden geçmektedir. 5 aşamayı da geçen bakıcı adayları sisteme dahil edilmekte olup sizin açtığınız ilana başvurabilmektedirler. Ayrıca Gulf Sigorta güvencesinde ailelerimiz bakıcıdan kaynaklı herhangi bir maddi zarara karşılık 100.000 dolarlık sigorta ile korunmaktadır. 

Sunduğumuz uzman bakıcılardan biriyle çalışmaya karar verdiğiniz zaman tarafınıza sözleşme gönderilmektedir. Sözleşme imzalandıktan sonra ödemeyi banka transferi ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Beraber çalışmaya başlayacağınız bakıcının 1 aylık ücreti kadar hizmet bedeli alınmaktadır. 

Türkiye’nin öncü firmalarının çalışanları bakıcısını evdekibakıcım’dan buluyor.

60.000+

Siz de EvdekiBakıcım’ın 60.000’i aşkın mutlu ailesinden biri olun.

Hemen Bakıcı Bul

Neden EvdekiBakıcım Ajans Hizmeti?

3 Adımda Aradığınız Bakıcıyı Bulun!

EvdekiBakıcım

2010-2016 yılları arası ailelerimiz evde bakım konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacı vardı. Maalesef iyi bir bakım hizmeti bulma konusunda büyük sıkıntılar yaşadık. Kurucularının uzun yıllar evde bakım konusunda büyük sıkıntılar yaşamasından ilham alan ve temeli 2015 yılında atılan EvdekiBakıcım, tecrübeli ve kalifiye bakıcılarıyla evde bakım ihtiyaçlarını karşılıyor ve ailelerinin yüzünüzdeki gülümsemenin daim olması için tüm gücüyle çalışıyor. Kuruluşumuzun temelini oluşturan bu hikâyemiz her gün bize ilham veriyor. Güvenilir ve erişilebilir evde bakım gelişmiş toplumların en önemli önceliği olduğunu biliyoruz ve ailelerimiz ihtiyaçlarını çok iyi anlıyoruz. 

EvdekiBakıcım, evde bakım hizmetlerini iyileştirmek için teknolojiyi ve hizmet verenlerin yeteneklerini en iyi şekilde bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu hedefi gerçekleştirmek için günümüzün trendlerini çok iyi analiz ederek Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumları ile iş birlikteliklerine imza atıyor. EvdekiBakıcım bugün Bebek / Çocuk Bakıcısı ve Yaşlı / Hasta Bakıcısı kategorileri dışında Ev Yardımcısı, Yeni doğan hemşiresi, Gölge Öğretmen, Oyun Ablası, Okul Danışmanı, Özel Ders, Villa Çifti, Ev Temizliği ve Evcil Hayvan Bakımı gibi birçok kategoride hizmet vermektedir.


Aileler web sitesi üzerinden kendileri kayıt yaparak adaylarla iletişime geçtiği selfservis şeklinde -verilen her ilan 1 ay süreyle yayında kalmakta- bulduğu hizmettir.

Yapay zeka tabanlı eşleştirme teknolojimiz, kriterlere uygun bakıcılara iş talebini iletir ve aday başvuruları ailelere SMS & e-posta kanalıyla ulaşır, aile beğendiği bakıcı profilleri arasından istediği adaylarla iletişime geçer ve en uygun bulduğu bakıcıyı işe alır.

Premium ajans hizmeti, ailenin bakıcı talebinin bünyemizdeki profesyonel 'Aile Deneyim Uzmanları' ile A’dan Z'ye yönetildiği ve en ideal bebek, çocuk, yaşlı, hasta bakıcıyı en hızlı şekilde  sağlayan hizmettir.

Aile, talep formunu doldurup gönderdikten sonra ekibimiz hızlıca telefonla dönüş yapar ve detayları tamamlayarak 60.000 + kişilik havuzdan kriterlere en uygun, psikolog onayından geçmiş, profesyonel bakıcılar sıralar.

Türk bakıcı, Filipinli bakıcı, Azeri bakıcı, Özbek bakıcı, Türkmen bakıcı, Gürcü bakıcı, Nepalli bakıcı, Ganalı bakıcı ve Faslı bakıcı bakıcılar mevcuttur.

Hizmetlerimiz

Dijital Ajans

Premium Ajans

İlan Servislerimiz

EvdekiBakıcım birden fazla kategoride ailelere hizmet sağlamaktadır.

Bebek Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı

Hasta Bakıcısı

Ev Yardımcısı

Yeni Doğan Hemşiresi

Gölge Öğretmen

Oyun Ablası

Okul Danışmanı

Özel Ders

Villa Çifti

Ev Temizliği