$100,000 sorumluluk sigortası, check-up!

3 aylık bakıcı
hizmet garantisi

Bakıcı referans ve sabıka kaydı kontrolü

%100 müşteri memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bugüne, 3 yıl içerisinde tam

30000+ Aileye

hizmet verdik!

AİLEMİZE SEN DE KATIL

Diğer Hizmetlerimiz

Oyun ablası

Özel Ders

Çocuk Bakıcı

Biz Kimiz?

Sevdiklerini tanımadığı birine emanet etmek, hayattaki en zor şeylerden biridir. Çeşitli nedenlerden dolayı bir uzman bakımına ya da bir oyun ablasına ihtiyaç duyulduğunda da doğru kişiyi bulmak çoğu zaman neredeyse imkansızdır. İletişim bilgilerine bir türlü ulaşamamak, uzmanlık alanını ve referanslarını duymadan, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeye çalışmak güvensizlik ve hatta umutsuzluk doğurur.

EvdekiBakıcım işte tam da bu zorlukların birebir deneyimlenmesinden doğdu. Söz konusu yakınları olunca onları emanet etmek için kimseye güvenemeyen, tavsiyeler üzerine oradan oraya koşturan ve kimi arayacağını bilemeyen insanlardansanız, sizi çok iyi anlıyoruz!

EvdekiBakıcım’ı bebek, çocuk ve yaşlı bakımı bakımı almak isteyen aileler ile, çok farklı uzmanlık alanlarında yüzlerce güvenilir bakıcıyla bir araya getirmek ve en önemlisi bakıcılar hakkında aradığınız her bilgiye sahip olmanızı sağlamak ve seçimlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilmeniz için kurduk. Sunduğumuz teknoloji sayesinde söz konusu hizmetler aylık, günlük hatta saatlik olarak da alınabilmektedir.

Profesyonel
Yaşlı Bakıcıları
Kimlerdir?

Ailede özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlılar için aile üyeleri yetersiz kaldığında, profesyonel yaşlı bakıcısı desteği almanız gerekir.

İlerleyen yaşla birlikte, kişisel bakımın da zorlaştığı yaşlı insanlar, yatalak ya da yarı hareketsiz olduğunda profesyonel destek şarttır. Sadece ilgi değil, bununla birlikte sevgi ve arkadaşlık da önemlidir. Yaş ilerledikçe kendini yalnız hisseden ve güçsüz hisseden bireyler birinin desteğini beklerler. Bu destek için çocuklar çalışıyorsa ya da aile bireyine bakmak istemiyorsa en iyi çözüm olan yaşlı bakımıyla mümkün olacaktır.

Yaşlı bakımı herhangi bir hastalık söz konusuysa farklı, rutin bir bakım söz konusu olduğunda farklı şekilde değerlendirilir. Bu nedenle yaşlı bireyin durumu dikkate alınarak gerekli plan gerçekleşir.

Yatalak olmayan yaşlılar için sosyal etkinlikler oldukça önemli ve gereklidir. Hem hafızayı güçlendirmek hem de yaşam boyu eğitim almak için belediyelerin ücretsiz etkinliklerinden yararlanmak için, yaşıtlarıyla sosyalleşme imkanı bularak hayatlarına daha keyifli bir şekilde devam edebilirler. Her şeyden haberdar olan ve ölümü bekleyecek kadar umutsuz olmayan yaşlılarımızın bakımında aile ortamının önemi ciddi bir önem taşır. Kendini toplumdan ve ailesinden dışlanmış hissetmemesi gereken yaşlılar, hayata devam edebilmek için bir işin ucundan tutabilmeyi isterler. Bu yüzden bakıcılarla yapılacak aktiviteler ya da öğretici etkinlikler gibi, sinema, tiyatro gibi aktiviteler de tercih edilmektedir. Bunları tek başına yapmak istemeyen yaşlılara bakıcıları eşlik edebilir.

Konum ve
İletişim

Bereketzade Mah. Şair Ziya Paşa Cad.
No: 3 Modern Palas Daire: 8
Beyoğlu/İstanbul

Telefon 0212 951 02 01
WhatsApp 0544 342 63 70

 www.evdekibakicim.com

Giriş Yap

Kurulduğumuz günden bugüne, 3 yıl içerisinde tam

30000+ Aileye

hizmet verdik!

Biz Kimiz?

Kullanıcı SözleşmesiGizlilik PolitikasıYardım©EvdekiBakıcım, 2018

Sevdiklerinizi emanet 

edebileceğiniz 

en güvenilir adres.

İş BulBakıcı Bul

Bakıcı mı arıyorsunuz?

Size yardımcı olacak profesyonel, deneyimli yaşlı bakıcısı bulmak için bize ulaşın.

Bakıcı olarak çalışmak mı istiyorsunuz?