EVDEKİBAKICIM'IN AVANTAJLARI NELERDİR?

ŞAHSEN TANIDIĞI VE REFERANSINI KONTROL ETTİĞİ BAKICILAR İLE ÇALIŞIR.
LİSANSLI VE GÜVENİLİR BAKICILAR İLE ÇALIŞIR.

GÜVENİLİR BİLGİ VE DESTEK SAĞLAR.

FEATURED CLASSES

BIKRAM YOGA
 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut.
HIIT MAX
 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut.
STRENGTH BOOTCAMP
 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut.

MUTLU AİLELERİMİZ NELER SÖYLÜYORLAR?

ZELİHA H. CEO
 
Bir türlü oğlumuzu emanet edecek güvenilir bakıcı bulamıyorduk. İşi bırakmayı düşünüyordum. Sonrasında EvdekiBakıcım ile tanıştık. Bakıcımız ile 2 yıldır çalışıyoruz ben de işime devam edebiliyorum. 
SERDAR N. - DOKTOR
 
Eşimle İnternet'te bakıcı ajansı ararken sitenizi bulduk. Bilgilerimi bıraktıktan 1-2 saat sonra beni aradılar ve ihtiyaçlarımı dinlediler. Eşim de ben de bizimle tanıştırılan bakıcıların profillerini gerçekten çok beğendik.  Hizmet almaya devam bu yüzden devam ediyoruz.
EDA Y. - ECZACI
 
Eşim ve benim işlerimizin yoğunluğu dolayısıyla 2 yaşındaki bebeğimiz için bakıcıya ihtiyaç duyduk. Yakın bir dostumuzun önerisiyle web sitenizi keşfettik. Siteniz aracılığıyla bulduğum bakıcı oldukça sorumluluk sahibi, gönül rahatlığıyla bebeğimi emanet edebiliyorum.
Ailede özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlılar için aile üyeleri yetersiz kaldığında, profesyonel yaşlı bakıcısı desteği almanız gerekir.

İlerleyen yaşla birlikte, kişisel bakımın da zorlaştığı yaşlı insanlar, yatalak ya da yarı hareketsiz olduğunda profesyonel destek şarttır. Sadece ilgi değil, bununla birlikte sevgi ve arkadaşlık da önemlidir. Yaş ilerledikçe kendini yalnız hisseden ve güçsüz hisseden bireyler birinin desteğini beklerler. Bu destek için çocuklar çalışıyorsa ya da aile bireyine bakmak istemiyorsa en iyi çözüm olan yaşlı bakımıyla mümkün olacaktır.

Yaşlı bakımı herhangi bir hastalık söz konusuysa farklı, rutin bir bakım söz konusu olduğunda farklı şekilde değerlendirilir. Bu nedenle yaşlı bireyin durumu dikkate alınarak gerekli plan gerçekleşir.


Yatalak olmayan yaşlılar için sosyal etkinlikler oldukça önemli ve gereklidir. Hem hafızayı güçlendirmek hem de yaşam boyu eğitim almak için belediyelerin ücretsiz etkinliklerinden yararlanmak için, yaşıtlarıyla sosyalleşme imkanı bularak hayatlarına daha keyifli bir şekilde devam edebilirler. Her şeyden haberdar olan ve ölümü bekleyecek kadar umutsuz olmayan yaşlılarımızın bakımında aile ortamının önemi ciddi bir önem taşır. Kendini toplumdan ve ailesinden dışlanmış hissetmemesi gereken yaşlılar, hayata devam edebilmek için bir işin ucundan tutabilmeyi isterler. Bu yüzden bakıcılarla yapılacak aktiviteler ya da öğretici etkinlikler gibi, sinema, tiyatro gibi aktiviteler de tercih edilmektedir. Bunları tek başına yapmak istemeyen yaşlılara bakıcıları eşlik edebilir. 
© Copyright 2018 EvdekiBakıcım

Sizlere yardımcı olacak deneyimli, profesyonel Yaşlı Bakıcısı bulmak için bize ulaşın.

Sevdiklerinizi emanet edebileceğiniz en güvenilir adres

Formu doldurduğunuzda aile deneyim uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşacaklar.

GÖNDER

PROFESYONEL YAŞLI BAKICILARI KİMLERDİR?

Sevdiklerinizi emanet edebileceğiniz en güvenilir adres

Sizlere yardımcı olacak deneyimli, profesyonel Yaşlı Bakıcısı bulmak için bize ulaşın.

Fix the following errors:
Hide